Суд у справі “Дири” та “Червонця”: обвинуваченому продовжили тримання під вартою

Його судять за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Сьогодні на засідання не з’явився адвокат. Покази підозрюваний даватиме тільки за участі свого адвоката.

Дерещук подав клопотання про виклик експерта для надання пояснення судово-медичної експертизи. Він хоче почути роз’яснення, яким чином експерт прийшов до даного висновку.

Прокурор вважає дане клопотання необґрунтованим і заперечує його. За словами прокурора, експерт виконав все згідно з інструкцією. Потерпілі підтримали думку прокурора. Суд ухвалив клопотання не задовольняти.

Крім того, сьогодні вирішувалося питання щодо запобіжного заходу.

«Йому інкримінується два кримінальні злочини. Є ризики, що Дерещук буде переховуватися від суду. Він зник з місця події, також можливий тиск на свідків. Запобіжний захід потрібно продовжити ще на 60 днів», – зазначив прокурор Андрій Боровик.

Обвинувачений заявив, що Гербіна (вбитого підприємця, – авт.) оперували і були ризики для життя.

«Ця операція ніде не записана, ніхто її не бере до уваги. Не розумію, за що мене тримають. Мені навіть не ту статтю інкримінують», – говорить Дерещук.

Також підозрюваний заявив, що згідно з законом з ним неналежно поводяться.

«Мені ні разу не викликали швидку. Після виявлення діабету мене не клали у лікарню. В мене цукор 20, при нормі 6», – додав Дерещук.

Хоча захист підозрюваного просив суд обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, суд ухвалив – продовжити діючий запобіжний захід на 60 днів. Відтак підозрюваний залишаться під вартою до 20 березня 2020 року.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Суд у справі “Дири” та “Червонця”: обвинуваченому продовжили тримання під вартою appeared first on Версії | новини та розслідування.

В Івано-Франківському міському суді продовжили розглядати справу Михайла Дерещука, відомого, як “Дира”, якого обвинувачують у вбивстві підприємця Ігоря Гербіна (“Червонця”).

The post Суд у справі “Дири” та “Червонця”: обвинуваченому продовжили тримання під вартою appeared first on Версії | новини та розслідування.