Сучасні підходи до утримання автомобільних доріг у зимовий період обговорюють в Івано-Франківську дорожники з усієї України

 

Сьогодні на Прикарпатті розпочався дводенний науково-практичний семінар «Сучасні технології експлуатаційного утримання автомобільних доріг в зимовий період», організований Державним агентством автомобільних доріг України спільно з ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна» (м.Київ).

 

Про це йдеться на сайті ІФ ОДА.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля учасників семінару привітав заступник голови Василь Івасик.

«Упевнений, що ваш досвід і професіоналізм дозволить нам забезпечити безперебійний та безпечний рух на дорогах  в зимовий період. Плідної вам роботи»,- сказав посадовець у своєму вітальному слові.

В роботі семінару беруть участь представники служб автомобільних доріг в областях, облавтодорів та їх філій, приватних підрядних, проектних  та наукових організацій.

Упродовж двох днів вони  обмінюватимуться досвідом щодо пріоритетних завдань, стратегічних аспектів та сучасних підходів до зимового утримання автомобільних доріг, забезпечення безпеки руху на автошляхах України і дотримання вимог до їх експлуатаційного стану. 
Дополнительно: