Студентка Прикарпатського університету перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів

Днями в університеті імені Володимира Винниченка, місто Кропивницький, відбулася четверта Міжнародна студентська науково-практична конференція «Митець з українською піснею в серці» та онлайн-конкурс хорових диригентів.

Про це пише WestNews з посиланням на сайт Прикарпатського вишу.

Прикарпатський національний університет на заходах представляла студентка першого курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Абрамчук.

Вона виступила з доповіддю «Стильові особливості духовної спадщини М. Д. Леонтовича». 

“У конференції взяли участь 34 учасники з-поміж студентів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищих навчальних закладів України та Польщі. Вони мали нагоду поділитися своїми науковими дослідженнями творчості українського великого композитора – Миколи Леонтовича, автора відомого на весь світ «Щедрика»”, йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що конференція присвячена 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську горів відновлений бастіон фортеці. ФОТО

Публікація Студентка Прикарпатського університету перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів запозичена із ресурсу WestNews.

Днями в університеті імені Володимира Винниченка, місто Кропивницький, відбулася четверта Міжнародна студентська науково-практична конференція «Митець з українською піснею в серці» та онлайн-конкурс хорових диригентів. Про це пише WestNews з посиланням на сайт Прикарпатського вишу. Прикарпатський національний університет на заходах представляла студентка першого курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Абрамчук. Вона виступила з доповіддю «Стильові особливості духовної спадщини М. Д. Леонтовича».  “У конференції взяли участь 34 учасники з-поміж студентів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищих навчальних закладів України та Польщі. Вони мали нагоду поділитися своїми науковими дослідженнями творчості українського великого композитора – Миколи Леонтовича, автора відомого на весь світ «Щедрика»”, йдеться у повідомленні.  Зазначимо, що конференція присвячена 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську горів відновлений бастіон фортеці. ФОТО

Публікація Студентка Прикарпатського університету перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів запозичена із ресурсу WestNews.