Студентка Івано-Франківського медичного університету взяла участь у зимових Юнацьких Олімпійських іграх

Представники санного спорту змагалися у мальовничому гірському курорті Сент-Моріц. Надія Антонюк виступала у двомісних санях в екіпажі разом із Олександрою Мох. Зазначимо, що це була перша санна «двійка», яка виступила на юнацьких Олімпійських іграх в історії українського спорту, пишуть Версії з посиланням на прес-службу університету.

У першому заїзді дівчата показали хороший результат і фінішували сьомими,а в другому, на жаль, опустилися на десяте місце. За словами Надії Антонюк, вони розраховували на вищий результат. «Чесно кажучи, ми незадоволені результатом, тому що планували потрапити у ТОП-6, — каже дівчина. — Однак ми не збираємося зупинятися й будемо працювати над покращенням своїх результатів. Зробимо роботу над помилками й, вірю, що у найближчому майбутньому наші показники будуть кращими».

Надія Антонюк родом зі Львова, займається спортом вже восьмий рік. Все починалося ще зі школи, Надія перемага на чемпіонатах Львівської області, згодом взяла участь у чемпіонаті України на трасі в Кременці. На четвертий рік занять вона вже брала участь у міжнародних змаганнях за кордоном. «На юнацькій Олімпіаді було хвилювання, — зізнається спортсменка. — Впоратися з емоціями допомагають наші ритуали перед стартом. Я хрещуся, ретельно перевіряю амуніцію. Це дуже важливо, бо, наприклад, на цій Олімпіаді ми розвинули швидкість 125 км/год, і якщо раптом злетить шолом, можна серйозно пошкодити голову».

Зараз дівчина навчається на першому курсі медичного факультету ІФНМУ. Звісно, через виїзди на змагання їй доводиться пропускати заняття. Як зізнається студентка, часом вона не спить ночами, щоб надолужити навчальну програму і потім відпрацювати пропуски. Дуже допомагають одногрупники, а викладачі ставляться з розумінням.

Наразі змагальний сезон у санному спорті закінчився. Але Надія Антонюк продовжує тренуватися, щоб бути у добрій фізичній формі. Бажаємо нашій спортивній студентці нових успіхів і перемог!

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Студентка Івано-Франківського медичного університету взяла участь у зимових Юнацьких Олімпійських іграх appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Нещодавно у Швейцарії завершилися III зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Участь у змаганнях із санного спорту у складі національної збірної команди України взяла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Надія Антонюк.

The post Студентка Івано-Франківського медичного університету взяла участь у зимових Юнацьких Олімпійських іграх appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.