Студенти-хореографи з Івано-Франківська зможуть навчатися у Великобританії

Студенти-хореографи з Івано-Франківська зможуть переймати світовий досвід танцювального мистецтва і навчатись у Великобританії, пише WestNews.

Таку можливість вони отримають завдяки співпраці Університету Короля Данила з Джоном Грімшоу, людиною, яка створила найбільш конкурентоспроможну у світі танцювальну організацію, що об’єднує 62 країни. Днями він відвідав Івано-Франківськ.

«З містером Джоном ми знайомі близько 7 років. Юні танцюристи з Івано-Франківська їздили до Великобританії. Ми маємо чемпіонів світу, багато срібних призерів, а студентка 1-курсу Коледжу Університету Короля Данила Соломія Ткачівська є чинною чемпіонкою світу з танцювального шоу Dance World Cup. Містер Грімшоу побачив студентів Університету Короля Данила і запропонував розпочати нашу співпрацю з того, що наприкінці вересня цього року до Івано-Франківська приїдуть два топ-викладачі, хореографи з Англії, які ставили відомий мюзикл «Матильда», – розповідає голова циклової комісії кафедри хореографії Василь Шеремета.

Він також додає, що відомий хореограф за власний кошт привезе костюми, оплатить авторські права, а за два роки учні мають винести на глядацький показ уривок з мюзиклу «Матильда».

Під час зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю з Університетом Короля Данила. Це хороша нагода для івано-франківських студентів закінчити Коледж по спеціальності «Хореографія» і, отримавши диплом бакалавра, мати змогу продовжити навчання у Великобританії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пісня українського гурту Go_A на Євробаченні стала першою у чарті Spotify

Публікація Студенти-хореографи з Івано-Франківська зможуть навчатися у Великобританії запозичена із ресурсу WestNews.

Студенти-хореографи з Івано-Франківська зможуть переймати світовий досвід танцювального мистецтва і навчатись у Великобританії, пише WestNews. Таку можливість вони отримають завдяки співпраці Університету Короля Данила з Джоном Грімшоу, людиною, яка створила найбільш конкурентоспроможну у світі танцювальну організацію, що об’єднує 62 країни. Днями він відвідав Івано-Франківськ. «З містером Джоном ми знайомі близько 7 років. Юні танцюристи з Івано-Франківська їздили до Великобританії. Ми маємо чемпіонів світу, багато срібних призерів, а студентка 1-курсу Коледжу Університету Короля Данила Соломія Ткачівська є чинною чемпіонкою світу з танцювального шоу Dance World Cup. Містер Грімшоу побачив студентів Університету Короля Данила і запропонував розпочати нашу співпрацю з того, що наприкінці вересня цього року до Івано-Франківська приїдуть два топ-викладачі, хореографи з Англії, які ставили відомий мюзикл «Матильда», – розповідає голова […]

Публікація Студенти-хореографи з Івано-Франківська зможуть навчатися у Великобританії запозичена із ресурсу WestNews.