Страшно дивитися: Матір посадила сина-інваліда на ланцюг заради грошей

На Дніпропетровщині мати посадила сина-інваліда на ланцюг заради грошей.

У 36-річного чоловіка відбирали усі гроші, його звільнили і доправили до лікарні.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

Про злочин стало відомо з повідомлення сусідів, які зателефонували до поліції. За попередньою інформацією, у чоловіка встановлена група інвалідності, а родичі утримували його для отримання пенсії. На місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи та групи реагування патрульної поліції. Чоловіка звільнили та доставили до лікарні.

Наразі слідчими Солонянського ВП вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі).

На Дніпропетровщині мати посадила сина-інваліда на ланцюг заради грошей. У 36-річного чоловіка відбирали усі гроші, його звільнили і доправили до лікарні. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро. Про злочин стало відомо з повідомлення сусідів, які зателефонували до поліції. За попередньою інформацією, у чоловіка встановлена група інвалідності, а родичі утримували його для отримання пенсії. На місці події працюють співробітники слідчо-оперативної групи та групи реагування патрульної поліції. Чоловіка звільнили та доставили до лікарні. Наразі слідчими Солонянського ВП вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі).