“Стосується кожного”: багатодітна мама з Франківщини розповіла про домашнє насильство на всю країну. ВІДЕО

Вчора, 4 червня, вийшов черговий випуск передачі “Стосується кожного” на телеканалі “Інтер”, під назвою “Взаємне насильство”.

У ній розповідається історія багатодітної мами Мар’яни Гарасимко з села Чортовець Городенківського району. Для неї непокора чоловіку Василю щоразу завершується сльозами, побиттям та викликом поліції:

Будь-яка сварка – він пістолетом погрожує, а одного разу, коли я йому заперечила, то він завів бензопилу, – розповідає жінка.
Василь та Мар’яна прожили в шлюбі 10 років, в них четверо дітей. Після чергового скандалу з кулаками жінка наважилися зібрати речі і разом з дітьми переїхати до своєї мами. Натомість родина Василя насилля не визнає, а натякає на складний характер Мар’яни.

Багатодітна мати запевняє, що не раз зверталася по допомогу до сільського голови, в соціальні служби, поліцію, але реакції так і не дочекалася. Тому, перед завершенням програми, телеведучий закликав правоохоронців та відповідні структури Івано-Франківської області захистити жінку та її дітей.

Детальніше дивіться в сюжеті програми:

Вчора, 4 червня, вийшов черговий випуск передачі “Стосується кожного” на телеканалі “Інтер”, під назвою “Взаємне насильство”. У ній розповідається історія багатодітної мами Мар’яни Гарасимко з села Чортовець Городенківського району. Для неї непокора чоловіку Василю щоразу завершується сльозами, побиттям та викликом поліції: Будь-яка сварка – він пістолетом погрожує, а одного разу, коли я йому заперечила, то він завів бензопилу, – розповідає жінка. Василь та Мар’яна прожили в шлюбі 10 років, в них четверо дітей. Після чергового скандалу з кулаками жінка наважилися зібрати речі і разом з дітьми переїхати до своєї мами. Натомість родина Василя насилля не визнає, а натякає на складний характер Мар’яни. Багатодітна мати запевняє, що не раз зверталася по допомогу до сільського голови, в соціальні служби, поліцію, але реакції