Стосунки на відстані: як зберегти пристрасть та розвинути почуття

Поруч з цією людиною ви почуваєтеся комфортно, ви з трепетом очікуєте на подальший розвиток стосунків. Але через певні обставини ви опиняєтеся відокремленим від того, кого любите, вас розділяє відстань.

У таких випадках кожен ставить собі запитання – чи можливі стосунки на відстані? Як не втратити почуття через постійну відсутність коханої людини? Чи зможуть стосунки пережити розлуку та довгу відстань між партнерами?

Стосунки на відстані можуть бути успішними

Насправді, багато пар опиняються географічно розлученими в той чи інший момент стосунків. Часто це може бути розлука після знайомства та відносно недовгого періоду часу, проведеного разом одразу після знайомства. Бурхливий роман після знайомства на відпочинку тепер змушений  перейти в інший етап, бо партнери живуть далеко один від одного (можливо, навіть і в сусідніх державах). Або сімейна пара змушена пережити випробування відстанню через тривале відрядження чи нову роботу одного із членів подружжя.

Корисні  порад щодо збереження та навіть процвітання відносин на відстані

  1. Спілкуйтеся стільки, скільки вам потрібно, щоб відчувати себе пов’язаними

Ми живемо в той час, коли маємо безпрецедентний цілодобовий доступ один до одного. Для тих, хто перебуває в стосунках на відстані не проблема спілкуватися з коханою людиною, практично, будь-якої миті. Завдяки мобільному зв’язку ви можете почути голос дорогої вам людини, навіть якщо вона   далеко від вас в іншій країні. Завдяки тарифам від Київстар дзвонити, до прикладу, в Білорусь https://kyivstar.ua/dzvinki-v-bilorus чи іншу країну за кордон стало набагато простіше. Тож тепер ви завжди на зв’язку з дорогою людиною.

Деякі пари хочуть відчувати зв’язок ледь не щогодини. Декому здається нудним говорити щодня. Обговоріть один з одним це та знайдіть компромісне рішення, яке б задовільняло вас обох.

  1. “Будьте там”, навіть коли ви насправді фізично не можете бути там

Десятиліття досліджень показують, що найбільш задоволені стосунки – це ті, в яких кожен партнер успішно відповідає на емоційні дзвінки іншого. Емоційні «дзвінки» – це тисячі крихітних спроб з’єднатися між собою.  В основі кожного емоційного дзвінка ви справді задаєте один одному запитання: “Ти будеш там для мене?” Відповідь на емоційні дзвінки один одного може здатися складною у відносинах на відстані. На даному етапі ви не можете фізично з’являтися для своєї половинки кожної миті, коли вона це потребує, не зможете  заспокоювати її та обіймами. Таким парам слід компенсовувати це завдяки дзвінкам.   Якщо ви запланували час поговорити зі своїм партнером, зробіть цей дзвінок пріоритетним. Якщо у вашого партнера важливий день, зателефонуйте або напишіть повідомлення, щоб дізнатися, як все пройшло. Вплітаючи потреби свого партнера у свій день, ви продемонструєте, що ви там для нього, незалежно від того, наскільки далеко ви будете.

  1. Часто нагадуйте партнеру, що вам подобається у ваших стосунках

Сумніви, невпевненість і ревнивість можуть розвиватися у відносинах на відстані навіть тільки тому, що ви більшість часу  проводите окремо. Психологи рекомендують використовувати часті словесні запевнення один з одним. Вони допомагають мінімізувати ці негативні почуття та з’ясувати, де ви стоїте як пара. Наступного разу, коли ви розмовлятимете, скажіть своєму партнерові, як сильно ви любите і цінуєте ваші стосунки.

  1. Зростайте разом у певних справах та підтримуйте інтереси один одного

Незалежно від того, чи ви разом, чи далеко один від одного, ви та ваш партнер продовжуватимете рости та змінюватись. Це, у свою чергу, змушуватиме змінюватися і ваші відносини. Однією з найкращих речей, які ви можете зробити є підтримка вашого партнера, коли він зростає у певній сфері чи інтересах.

  1. Знайдіть позитивні аспекти стосунків на відстані

Розлучитися з людиною, в яку закоханий, навряд чи може здатися позитивною справою. Але там, де ви не можете негайно змінити обставини, ви можете негайно змінити своє ставлення. Спробуйте знайти позитивні аспекти стосунків на відстані. Чи є у вас більше часу для хобі, друзів та родини? Складіть список цих аспектів та зосереджуйтеся на них, особливо у складні часи.

 

 

 

The post Стосунки на відстані: як зберегти пристрасть та розвинути почуття appeared first on VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області ONLINE | головні теми Прикарпаття | ВІДЕО.

Після нескінченних пошуків ви нарешті знайшли когось, на кому варто зупинитися. І ви справді щасливі разом.

The post Стосунки на відстані: як зберегти пристрасть та розвинути почуття appeared first on VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області ONLINE | головні теми Прикарпаття | ВІДЕО.