Стоматологія мені не зайшла, – популярна франківська блогерка Саша Бо розповіла про свій новий бізнес (відео)

Майже рік тому іванофранківська блогерка Саша Пустовіт відкрила свій власний салон «Stories».

У інтерв‘ю популярному YouTube-каналу «TOP» блогерка розповіла звідки виникла така ідея та чи окупився бізнес, пише Ратуша.

Зі слів Саші, все почалось з того, що вона навчалась на зубного техніка і мала велику любов до краси, адже ця професія вимагала творчого підходу.

Зубний технік – дуже творча професія. Ти такий митець-скульптор, і це дуже прикольно, – каже блогерка. – Десь на 3-4 курсі університету зрозуміла, що це більше не моє. Стоматологія мені не зайшла, це було не те, що я очікувала. Не така це вже прикольна і солодка професія. А я от люблю красу!

На той час Пустовіт для співпраці запрошувати у різні салони краси України. За її словами, відвідала вона понад 100 салонів у Львові, Києва та Одесі і зробила висновок що їй у них подобається, а що – ні.

Я завжди себе ставлю на місце клієнта. Я заходжу у свій салон і кажу: «Дівки, чого коврик криво стоїть?». Завжди все роблю під себе, щоб я, як блогер зайшла і сказала: тут прикольно. Якщо класно надаєш послуги – люди завжди будуть. Якби було реально погано – другий раз ніхто б не прийшов, – запевняє Саша.

До конкурентів блогерка ставиться мирно, однак каже, що ще до відкриття всі її почали хейтити.

Франківськ взагалі не має поняття, що таке здорова конкуренція. Замість того, щоб дружити, допомагати… Я б з усіма дружила, усім б щось радила, всіх би запросила на відкриття, але мене ще до відкриття всі почали хейтити. Але одна власниця салону переказала мені, що дуже мене поважає, бо я задала планку у Франківську, – каже Пустовіт.

Олександра також розповіла, що її бізнес окупився повністю:

Я відбила вже все повністю за 9 місяців. Приміщення і ремонт. Мама каже: «Не говори про гроші, бо прийдуть і обкрадуть тебе».

Планами на майбутнє Олександра не ділиться. Каже, що життя дуже непередбачуване, тому поки тільки хоче відкрити візу в Англію та Австралію, щоб побачити кенгуру.

Втім, нагадаємо, незабаром блогерка відкриє у Івано-Франківську власну клініку естетичної медицини.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Майже рік тому іванофранківська блогерка Саша Пустовіт відкрила свій власний салон «Stories». У інтерв‘ю популярному YouTube-каналу «TOP» блогерка розповіла звідки виникла така ідея та чи окупився бізнес, пише Ратуша. Зі слів Саші, все почалось з того, що вона навчалась на зубного техніка і мала велику любов до краси, адже ця професія вимагала творчого підходу. Зубний технік – дуже творча […]