Статистика: яку середню зарплату отримуюють франківці

Результат пошуку зображень за запитом зарплата

Так, згідно з даними управління статистики це на що на 18,4%, ніж за аналогічний період минулого року і на 6,2% – від середньообласного показника, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За розміром заробітної плати у ІV кварталі 2019 року місто посіло 5 місце серед міст обласного значення та районів області.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) впродовж січня 2020 року зменшилася на 4,6 млн.грн, або на 16,9%, і на 1 лютого цього року склала 22,7 мільйони гривень –  74,1% від загальної суми боргу по області.

На економічно активні підприємства припадає 37,5% загальної суми боргу, на підприємства-банкрути – 62,5%.

Основна сума заборгованості утворена у сфері оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (51,7% від загальної суми боргу) та у промисловості (42,2%).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Статистика: яку середню зарплату отримуюють франківці appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій, із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), в місті Івано-Франківську у ІV кварталі 2019 року склав 9738 гривень.

The post Статистика: яку середню зарплату отримуюють франківці appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.