Станіславів міжвоєнний: нове життя старих світлин Генрика Поддембського. ФОТО

Розфарбовані старі фотографії, які відкривають історію в іншому кольорі. Завдяки проекту “Нове життя старих фото” WestNews розповідає про минуле Івано-Франківська та Прикарпаття.

Для початку, ми вирішили додати кольорів унікальним світлинам видатного фотографа та мандрівника минулого Генріка Поддембського, який був одним з тих, очима якого ми можемо зазирнути в минуле.

Раритетні світлини опублікував в мережі Facebook відомий краєзнавець Робер Ерік.

Звичайно, деякі з них мають небагато кольорів, бо у фотографіях не чіткі контури. Але можна уявити, як би виглядали події на фото, якщо б їх сфотографували вчора:

Площа Міцкевича

Вулиця Фредра і Темпель (сучасна Крушельницької і Синагога)

Вулиця Карпінського (сучасна Галицька) 

Вулиця Вірменська (сучана Мельничука) 

Площа Францішка Йозефа (тепер Вічевий майдан)

На перетині вулиць Собецького та Казимирівська (сучасні – С.Стрільців та Мазепи)

Вулиця Собеського (сучасна Січових Стрільців)

Площа Ринок

Вулиця Грюнвальдська

Вулиця Липова (сучасна Шевченка)

Міський парк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Станіславів вчора і сьогодні: як виглядала вулиця Чорновола 100 років тому. ФОТО

Публікація Станіславів міжвоєнний: нове життя старих світлин Генрика Поддембського. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Розфарбовані старі фотографії, які відкривають історію в іншому кольорі. Завдяки проекту “Нове життя старих фото” WestNews розповідає про минуле Івано-Франківська та Прикарпаття. Для початку, ми вирішили додати кольорів унікальним світлинам видатного фотографа та мандрівника минулого Генріка Поддембського, який був одним з тих, очима якого ми можемо зазирнути в минуле. Раритетні світлини опублікував в мережі Facebook відомий […]

Публікація Станіславів міжвоєнний: нове життя старих світлин Генрика Поддембського. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.