Стало відомо, хто переміг на виборах у Ямницькій ОТГ

У Ямницькій ОТГ підрахували голоси виборців на місцевих виборах-2020, які відбулися 25 жовтня.

Про це повідомили на сайті громади.

“Ямницьким сільським головою, який за результатами голосування виборців отримав найбільшу кількість голосів, порівняно з іншими кандидатами на цю посаду, визнали Крутого Романа Анатолійовича. Він набрав 88,7 % голосів”, – йдеться на сайті громади.

Крім того, у громаді обрали й депутатів до місцевої ради на семи округах. Втім, на окрузі №7 трапився рідкісний збіг – двоє кандидатів у депутати набрали однакову кількість голосів.

“У багатомандатному виборчому окрузі №7, відповідно до ч.3 ст.269 Виборчого кодексу України, було вирішено призничати повторне голосування на 08 листопада 2020 року, оскільки на останній мандат у цьому окрузі претендують Новосільський Мар’ян Володимирович та Островська Марина Миколаївна. Вони отримали однакову кількість голосів виборців”, – додають в Ямницькій ОТГ.

Читайте також: На Прикарпатті чоловіку, який спалив бюлетень тещі, повідомили про підозру

The post Стало відомо, хто переміг на виборах у Ямницькій ОТГ appeared first on Галицький Кореспондент.

У Ямницькій ОТГ підрахували голоси виборців на місцевих виборах-2020, які відбулися 25 жовтня. Про це повідомили на сайті громади. “Ямницьким сільським головою, який за результатами голосування виборців отримав найбільшу кількість голосів, порівняно з іншими кандидатами на цю посаду, визнали Крутого Романа Анатолійовича. Він набрав 88,7 % голосів”, – йдеться на сайті громади. Крім того, у

The post Стало відомо, хто переміг на виборах у Ямницькій ОТГ appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: