Стало відомо, хто очолив депутатські комісії в Івано-Франківській обласній раді

Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську почалось друге пленарне засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

Депутатам вручили посвідчення та депутатські значки. Після цього обранці розглянули порядок денний, першим пунктом якого є утворення постійних депутатських комісій.

“Дві комісії об’єднали з іншими, а одну, навпаки, розділили на дві. Ми врахували досвід попередніх років і внесли ці корективи. Таким чином, в нас буде одинадцять комісій. Щодо того, хто очолить комісії – це були дуже складні рішення, останні з яких приймалися сьогодні вранці. Чомусь всі хочуть працювати у бюджетній комісії”, – сказав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Відтепер в обласній раді будуть комісії з таких питань:

 • ветеранів АТО/ООС, 
 • бюджету, фінансів та податків
 • житлово-комунального господарства
 • екології, раціонального природокористування та туризму
 • промисловості, підприємництва та будівництва
 • аграрної політики 
 • освіти, науки, молоді та спорту
 • культури, духовності та інформаційної політики
 • охорони здоров’я та соціальної політики
 • захисту прав людини, законності та правопорядку
 • депутатської діяльності та міжнародного співробітництва

Як стало відомо, комісію з питань ветеранів АТОООС очолить Наталія Чаплинська. Бюджетну комісію очолить Назарій Іванів, а комісію з питань ЖКГ – Ігор Очкур.

Головою комісії з питань екології, раціонального природокористування та туризму стане Сергій Басараб. Комісію з питань промисловості, підприємництва та будівництва очолить Віктор Шевченко. А аграрною комісією керуватиме Орися Книшук.

Комісію з питань освіти, науки, молоді та спорту очолить Богдан Томенчук. Комісією з питань культури та духовності керуватиме новообрана депутатка Маряна Гринечко. Охороною здоров’я завідуватиме Андрій Яворський.

Комісію з питань захисту прав людини, законності та правопорядку очолить Тарас Виноградник, а комісію з питань депутатської діяльності та міжнародного співробітництва – Андрій Іваськів.

Депутати проголосували “за” всі ці кандидатури, таким чином затвердивши керівництво комісій обласної ради. 76 обранців проголосували “за”.

20 листопада відбулося засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. Деякі результати першого зібрання новообраних депутатів стали несподіваними як для громади, так і для частини самих обранців.

The post Стало відомо, хто очолив депутатські комісії в Івано-Франківській обласній раді appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську почалось друге пленарне засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. Депутатам вручили посвідчення та депутатські значки. Після цього обранці розглянули порядок денний, першим пунктом якого є утворення постійних депутатських комісій. “Дві комісії об’єднали з іншими, а одну, навпаки, розділили на дві. Ми врахували досвід попередніх років і внесли

The post Стало відомо, хто очолив депутатські комісії в Івано-Франківській обласній раді appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: