Стало відомо, яким месенджером користується власник WhatsApp

В результаті масового витоку даних Facebook, крім даних більш ніж 533 млн користувачів, розкрилася і деяка інформація і про главу компанії – Марка Цукерберга. Зокрема, було оголошено його номер телефону, а також з’ясувався месенджер, яким користується власник WhatsApp.

Так, згідно з опублікованими даними, глава Facebook Марк Цукерберг користується не месенджером, яким володіє його компанія, а захищеним Signal. Про це повідомив дослідник, який працює в сфері інформаційної безпеки – Дейв Уокер (Dave Walker). Він з’ясував, що номер телефону глави Facebook пов’язаний з аккаунтом Signal. Відзначимо, що даний месенджер оснащений підтримкою наскрізного шифрування і є конкурентом WhatsApp.

Повідомляється, що в самій компанії відмовилися коментувати звістку про те, що Марк Цукерберг користується не WhatsApp, а його конкурентом.

Запис Стало відомо, яким месенджером користується власник WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В результаті масового витоку даних Facebook, крім даних більш ніж 533 млн користувачів, розкрилася і деяка інформація і про главу компанії – Марка Цукерберга. Зокрема, було оголошено його номер телефону, а також з’ясувався месенджер, яким користується власник WhatsApp. Так, згідно з опублікованими даними, глава Facebook Марк Цукерберг користується не месенджером, яким володіє його компанія, а […]

Запис Стало відомо, яким месенджером користується власник WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.