Стало відомо, як в Івано-Франківську відзначатимуть день міста

В Івано-Франківську до святкування Дня міста запланували різноманітні заходи. 359 річницю святкуватимуть з п’ятого по сьоме травня.

Про це під час оперативної наради розповів директор КП “Палац” Володимир Гайдар, пише WestNews

Зокрема, у Палаці Потоцьких поновлюють, і заново відкривають виставку “Архітектура поза часом”. Це дипломні роботи студентів-архітекторів університету нафти й газу, які пов’язані з історичною спадщиною міста Івано-Франківська. Крім, того відкриють інсталяцію “Крісло бургомістера “.

“Це спільний проєкт із Департаментом інвестиційної політики. Безпосередньо, крісло виконують ковалі. Шостого травня буде відкриття. Саме тоді можна приходити впродовж свят, і не тільки, бо ця інсталяція залишиться у нас назавжди, як така окрема фотозона”, – каже Володимир Гайдар.

Детальна програма заходів:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Прикарпатті будуть проходити богослужіння на Великдень в умовах карантину. ВІДЕО

Публікація Стало відомо, як в Івано-Франківську відзначатимуть день міста запозичена із ресурсу WestNews.

В Івано-Франківську до святкування Дня міста запланували різноманітні заходи. 359 річницю святкуватимуть з п’ятого по сьоме травня. Про це під час оперативної наради розповів директор КП “Палац” Володимир Гайдар, пише WestNews Зокрема, у Палаці Потоцьких поновлюють, і заново відкривають виставку “Архітектура поза часом”. Це дипломні роботи студентів-архітекторів університету нафти й газу, які пов’язані з історичною спадщиною міста Івано-Франківська. Крім, того відкриють інсталяцію “Крісло бургомістера “. “Це спільний проєкт із Департаментом інвестиційної політики. Безпосередньо, крісло виконують ковалі. Шостого травня буде відкриття. Саме тоді можна приходити впродовж свят, і не тільки, бо ця інсталяція залишиться у нас назавжди, як така окрема фотозона”, – каже Володимир Гайдар. Детальна програма заходів: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Прикарпатті будуть проходити богослужіння на Великдень в умовах карантину. […]

Публікація Стало відомо, як в Івано-Франківську відзначатимуть день міста запозичена із ресурсу WestNews.