Стала відома вартість Xiaomi Mi 11 Lite в Україні

Один з європейських інтернет-магазинів поспішив додати в свій каталог смартфон Xiaomi Mi 11 Lite, завдяки чому ми вже знаємо, скільки буде коштувати ця поки що не представлена ​​офіційно модель. Отже, за версію з 6 ГБ ОЗП і 128 ГБ флеш-пам’яті в чорному кольорі просять майже 410 євро, в Україні даний смартфон буде коштувати в районі 13 000 гривень. Так що на зовсім вже низьку вартість бюджетного флагмана Xiaomi європейцям розраховувати не варто, а ось в Китаї Mi 11 Lite традиційно буде доступніше.

З чуток, Mi 11 Lite стане першою моделлю на платформі Qualcomm Snapdragon 775G. У плані дизайну він схожий на Xiaomi Mi 11, але отримав плоский екран – з панеллю AMOLED і кадровою частотою 90 Гц. Ємність акумуляторної батареї пристрою – 4150 мА · год, а в основній камері застосовуються датчики дозволом 64, 8 і 5 Мп.

Запис Стала відома вартість Xiaomi Mi 11 Lite в Україні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Один з європейських інтернет-магазинів поспішив додати в свій каталог смартфон Xiaomi Mi 11 Lite, завдяки чому ми вже знаємо, скільки буде коштувати ця поки що не представлена ​​офіційно модель. Отже, за версію з 6 ГБ ОЗП і 128 ГБ флеш-пам’яті в чорному кольорі просять майже 410 євро, в Україні даний смартфон буде коштувати в районі […]

Запис Стала відома вартість Xiaomi Mi 11 Lite в Україні спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.