Стічні шпалери iPhone 13 і 13 Pro вже доступні для скачування

З виходом нових смартфонів Apple представляє кілька ексклюзивних шпалер для домашнього екрану. Флагманська лінійка iPhone13 не стала винятком – відразу ж після презентації в мережі з’явилася добірка фірмових зображень, які можна знайти у вбудованій галереї нових гаджетів.Всього компанія представила дев’ять зображень в абстрактній стилістиці: чотири для моделі iPhone 13 Pro, і ще п’ять для базового iPhone 13. Всі вони повністю сумісні з гаджетами Apple торішньої серії, а також можуть використовуватися на інших пристроях завдяки функції масштабування.

Завантажити свіжу колекцію фірмових шпалер для свого гаджета можна в вигляді окремих збірок з назвами відповідних апаратів, перейшовши по цьому посиланню .

Запис Стічні шпалери iPhone 13 і 13 Pro вже доступні для скачування спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

З виходом нових смартфонів Apple представляє кілька ексклюзивних шпалер для домашнього екрану. Флагманська лінійка iPhone13 не стала винятком – відразу ж після презентації в мережі з’явилася добірка фірмових зображень, які можна знайти у вбудованій галереї нових гаджетів. Всього компанія представила дев’ять зображень в абстрактній стилістиці: чотири для моделі iPhone 13 Pro, і ще п’ять для базового […]

Запис Стічні шпалери iPhone 13 і 13 Pro вже доступні для скачування спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.