«Спільними Зусиллями» до 150 річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки організувала читання

Громадська організація «Спільними Зусиллями» до 150 річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки організувала читання її творчості серед мешканців Івано-Франківська та гостей міста. «Година з Лесею Українкою» від громадської організації «Спільними Зусиллями» символічно пройшла на вулиці Лесі Українки.

Читали твори і малеча, і молодь, і люди поважного віку.

«Захід провели з метою вшанування людини, яка своїм словом збагачувала українську поезію новими темами й мотивами. Закликаємо любити, шанувати, розвивати та берегти УКРАЇНСЬКЕ!!!», – розповідає ініціатор акції, голова громадської організації «Спільними Зусиллями» Мерінов Віталій.

 

Громадська організація «Спільними Зусиллями» до 150 річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки організувала читання її творчості серед мешканців Івано-Франківська та гостей міста. «Година з Лесею Українкою» від громадської організації «Спільними Зусиллями» символічно пройшла на вулиці Лесі Українки. Читали твори і малеча, і молодь, і люди поважного віку. «Захід провели з метою вшанування людини, […]