Спалах COVID-19 на Франківщині: Шмигаль звинуватив місцеву владу у бездіяльності

Спалах коронавірусу в Івано-Франківській області розвивається дуже швидкими темпами, і регіон палає від епідемії.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пише RegioNews.

За його словами, Івано-Франківська область лідирує в антирейтингу, там епідемія розвивається дуже швидкими темпами.

“На жаль, цього року місцевою владою не було зроблено жодного кроку, щоб зупинити цю епідемію. Івано-Франківська область сьогодні фактично палає від епідемії коронавірусу”, – сказав Шмигаль.

Значне зростання кількості хворих COVID-19 упродовж тижня спостерігається у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Чернівецькій областях. У цих регіонах посилили карантинні обмеження та контроль за їх дотриманням.

До теми:  753 за добу: Прикарпаття далі у лідерах за кількістю хворих на COVID-19

У Держпродспоживслужбі назвали причини спалаху COVID-19 на Прикарпатті

The post Спалах COVID-19 на Франківщині: Шмигаль звинуватив місцеву владу у бездіяльності appeared first on Галицький Кореспондент.

Спалах коронавірусу в Івано-Франківській області розвивається дуже швидкими темпами, і регіон палає від епідемії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пише RegioNews. За його словами, Івано-Франківська область лідирує в антирейтингу, там епідемія розвивається дуже швидкими темпами. “На жаль, цього року місцевою владою не було зроблено жодного кроку, щоб

The post Спалах COVID-19 на Франківщині: Шмигаль звинуватив місцеву владу у бездіяльності appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: