Sony розповіла про найважливіші подробиці PlayStation 5

Ось уже як більше двох років весь світ чекає презентації ігрової приставки Sony PlayStation 5, проте вся інформація про неї тримається в найсуворішому секреті. Через це багато хто навіть думають, що консоль взагалі не створюється, адже все інсайдерські дані про неї постійно надходять від сумнівних джерел, а авторитетні ресурси про PS5, на жаль, нічого не знають. Проте, сьогодні, 16 квітня 2019 року, все змінилося в кращу сторону, так як японська корпорація формально представила нову консоль.

Саме сьогодні, вперше за всі ці роки, компанія Sony офіційно заявила про те, що консоль PlayStation 5 знаходиться в розробці. Про все це повідомив системний архітектор Sony Марк Черні в інтерв’ю виданню Wired. Він поділився не просто словами про те, що PS5 вже майже завершена, а найважливішими подробицями про те, що вона буде з себе представляти. Повідомляється, що приставка оснащена восьмиядерна процесором AMD Ryzen третього покоління, виготовленим по 7-нм техпроцесу компанії Zen 2.

За графіку відповідає відеокарта AMD Radeon Navi, яка підтримує всі найсучасніші технології, в тому числі просунуте динамічне освітлення і трасування променів. Щоб Sony PlayStation 5 могла максимально швидко проводити обробку інформації, виробник встановив в неї накопичувач SSD, який також використовується для скорочення часу запуску як самої приставки, так і будь-яких відеоігор для неї. Крім того, була офіційно підтверджена зворотна підтримка всіх ігор від PS4.

Всі покупці PlayStation 5 зможуть використовувати шолом віртуальної реальності PS VR першого покоління, створений для PS4, але, швидше за все, Sony випустить друге покоління, яке всі бажаючі звичайно ж зможуть купити. За словами співробітника японської корпорації, таке «залізо» дозволить приставці запускати гри в дозволі аж до 8K, але частота кадрів при цьому не розкривається. За звук в приставці у відповіді виявиться спеціальний аудіочіп від AMD, що забезпечує 3D-звучання.

Ось уже як більше двох років весь світ чекає презентації ігрової приставки Sony PlayStation 5, проте вся інформація про неї тримається в найсуворішому секреті. Через це багато хто навіть думають, що консоль взагалі не створюється, адже все інсайдерські дані про неї постійно надходять від сумнівних джерел, а авторитетні ресурси про PS5, на жаль, нічого не […]