Sony PlayStation 5 на зображеннях вразила всіх

Співробітники ресурсу Letsgodigital опублікували в мережі зображення які проливають світло на зовнішній вигляд Sony PlayStation 5. Вся ігрова приставка, як можна легко помітити, має квадратну форму, але з закругленими краями. При цьому радіатори охолодження знаходяться по всьому периметру, що дозволить значно підвищити ефективність системи охолодження. Судячи з усього, розташовувати ігрову приставку PS5 користувачі зможуть виключно горизонтально, а для установки її вертикально доведеться купувати якісь додаткові аксесуари.

Краї ігрової консолі PS5 закруглені, і це надає їй більш сучасний зовнішній вигляд, яким всі гарантовано залишаться задоволені. Приводу для установки дисків в ігрову приставку не буде, тому всім її власникам доведеться купувати цифрові ігор, а завантажуватися вони будуть через інтернет. Відомо, що в Sony PlayStation 5 виявляться вбудовані модулі Bluetooth 5.1 для роботи з геймпадом і додатковими аксесуарами, а також Wi-Fi 802.11ac для підключення до інтернету на високій швидкості.

На нижній частині консолі Sony PlayStation 5 знаходяться спеціальні ніжки, які запобігають ковзанню, а ще вони дають зазор в 3 – 4 мм знизу, щоб ігрова приставка краще охолоджувалася. Очікується, що продажі цього ігрового пристрою почнуться вже в другій половині 2020 року, тобто приблизно через півроку після презентації. Якщо майбутня PS5 насправді буде виглядати саме так, її зовнішній вигляд, напевно, порадує всіх користувачів, так як консоль виглядає стильно і сучасно.

Співробітники ресурсу Letsgodigital опублікували в мережі зображення які проливають світло на зовнішній вигляд Sony PlayStation 5. Вся ігрова приставка, як можна легко помітити, має квадратну форму, але з закругленими краями. При цьому радіатори охолодження знаходяться по всьому периметру, що дозволить значно підвищити ефективність системи охолодження. Судячи з усього, розташовувати ігрову приставку PS5 користувачі зможуть виключно горизонтально, а […]