Сноуден назвав сервіс, від якого варто відмовитися

Що знаходиться в бігах екс-співробітник Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвард Сноуден розповів, від використання якого популярного VPN-сервісу варто відмовитися.

За його словами, користувачам варто уникати ExpressVPN. Відповідний пост він написав у своєму Twitter-акаунті. Пов’язано це з тим, що директор компанії-розробника сервісу Деніел Герік, разом з подільниками, допомагав ОАЕ зламувати акаунти і гаджети по всьому світу.

Стороння інформація з’ясувалася Міністерством юстиції США.

На сьогоднішній день Герік, по суті що був хакером-найманцем, не тільки зобов’язаний виплатити штраф у 335 тис доларів, але також піти на співпрацю з ФБР.

А це наштовхує на певні думки. Особливо враховуючи, що саме він є директором з інформаційного забезпечення одного з найбільших VPN-провайдерів в світі.

Запис Сноуден назвав сервіс, від якого варто відмовитися спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Що знаходиться в бігах екс-співробітник Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвард Сноуден розповів, від використання якого популярного VPN-сервісу варто відмовитися. За його словами, користувачам варто уникати ExpressVPN. Відповідний пост він написав у своєму Twitter-акаунті. Пов’язано це з тим, що директор компанії-розробника сервісу Деніел Герік, разом з подільниками, допомагав ОАЕ зламувати акаунти і гаджети по всьому […]

Запис Сноуден назвав сервіс, від якого варто відмовитися спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.