Сміття більше, ніж могли собі уявити, – на Прикарпатті проінспектували береги річок

Сміття більше, ніж могли собі уявити, - на Прикарпатті проінспектували береги річок

Голова інспекції Андрій Мальований зазначив, що сміття виявилось більше, ніж можна було уявити, інформують на сайті облдержадміністрації.

Зокрема, чотири стихійні сміттєзвалища інспектори знайшли на території Яремчанської міської ради. На узбережжі річки Прут виявили побутові й будівельні відходи біля старих очисних споруд у Ворохті. Також відходи деревообробки й склобій знайшли на вулиці Курортна у селі Татарів. Відходи деревообробки виявили на вулиці Героїв Майдану в селі Яблуниця.

Інспектори обстежили територію села Микуличин. Там біля річки Підстрім, яка є притокою Прута, також знайшли звалище побутових і будівельних відходів. А біля річки Солонець поблизу перехрестя автодоріг Делятин-Коломия та Н-09 Мукачево-Львів побачили ще одне звалище побутових відходів.

Побутові відходи знайшли також у прибережній смузі річки Прут у селі Шепарівці Коломийського району. Ще десять сміттєзвалищ виявили у селі Нижній Березів, що на Косівщині, поблизу ріки Лючка.

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнули п’ятьох осіб. Вони заплатили штрафи на загальну суму 4 420 гривень. Керівникам органів місцевого самоврядування надіслали листи про те, що вони повинні усунути ці порушення до 15-го серпня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Басейни річок на території Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей проінспектували працівники Державної екологічної інспекції України.