Смертельна ДТП під Чернівцями: загинула 21-річна дівчина, зловмисника розшукує поліція

Правоохоронці розшукують 28-річного жителя Новоселиці Вадима Недуг, який став учасником смертельної ДТП в селі Припруття Чернівецької області, після якої втік з місця ДТП, кинувши свій автомобіль.

В результаті аварії 21-річна дівчина загинула, а 24-річний хлопець перебуває в реанімації.

Вадима неодноразово зупиняли правоохоронці через підозри в нетверезому керуванні транспортом. Що відомо про чоловіка, якого визнали винним в скоєнні ще однієї трагічної ДТП на Буковині, і як йому вдавалося піти від відповідальності за це.

Що відомо про смертельне ДТП

16 серпня в результаті дорожньо-транспортної пригоди поблизу Чернівців загинула Діана Чинчик. Їй було всього 21 рік.

Лікарі намагалися врятувати їй життя, однак, незважаючи на всі зусилля медиків, під час надання допомоги буковинка померла.

Поліція розшукує зловмисника

У поліції сьогодні оприлюднили прізвище та ім’я водія автомобіля Opel, який зник з місця події – Вадим Недуг.

“Зараз співробітники поліції Чернівецькій області встановлюють місцезнаходження вказаного чоловіка”, – повідомила прес-служба ГУНП в області.

“Якщо вам відома будь-яка інформація про можливе місцезнаходження Вадима Недуг – прохання терміново повідомити по спецлінії поліції 102”, – додали в поліції.

Правоохоронці розшукують 28-річного жителя Новоселиці Вадима Недуг, який став учасником смертельної ДТП в селі Припруття Чернівецької області, після якої втік з місця ДТП, кинувши свій автомобіль. В результаті аварії 21-річна дівчина загинула, а 24-річний хлопець перебуває в реанімації. Вадима неодноразово зупиняли правоохоронці через підозри в нетверезому керуванні транспортом. Що відомо про чоловіка, якого визнали винним в скоєнні ще однієї трагічної ДТП на Буковині, і як йому вдавалося піти від відповідальності за це. Що відомо про смертельне ДТП 16 серпня в результаті дорожньо-транспортної пригоди поблизу Чернівців загинула Діана Чинчик. Їй було всього 21 рік. Лікарі намагалися врятувати їй життя, однак, незважаючи на всі зусилля медиків, під час надання допомоги буковинка померла. Поліція розшукує зловмисника У поліції сьогодні оприлюднили прізвище та ім’я