Смерть дитини у дитсадку Запоріжжя: адвокат показав результати експертизи

Причиною смерті однорічної дівчинки в нелегальному дитячому садку Запоріжжя, за висновками судмедекспертів, стала асфіксія.

Як зазначено у результатах експертизи, які опублікував адвокат підозрюваної у вбивстві Олесі Павло Будилка, дитина захлинулася блювотними масами.

За словами правозахисника, судмедексперти визнали смерть нещасним випадком. Також він заявив, що домагатиметься скасування арешту власниці дитсадка і повного її виправдання.

Нагадаємо, поліція області висунула директорці нелегального садка підозру за ст. 115 КК України (Умисне вбивство). У п’ятницю, 5 червня, суд заарештував її без права внесення застави.

Причиною смерті однорічної дівчинки в нелегальному дитячому садку Запоріжжя, за висновками судмедекспертів, стала асфіксія. Як зазначено у результатах експертизи, які опублікував адвокат підозрюваної у вбивстві Олесі Павло Будилка, дитина захлинулася блювотними масами. За словами правозахисника, судмедексперти визнали смерть нещасним випадком. Також він заявив, що домагатиметься скасування арешту власниці дитсадка і повного її виправдання. Нагадаємо, поліція області висунула директорці нелегального садка підозру за ст. 115 КК України (Умисне вбивство). У п’ятницю, 5 червня, суд заарештував її без права внесення застави.