Смартфон Samsung вибухнув в сумці власника

Сьогодні ми вже писали про те, як смартфон Xiaomi Poco X3 вибухнув під час зарядки. Тепер ЗМІ розповіли ще про один подібний інцидент. Він трапився зі смартфоном Samsung. Тільки на цей раз пристрій лежав в сумці власника і завдало йому шкоди.

У Китаї власник смартфона прогулювався зі своїм другом, коли пристрій раптово вибухнув в сумці. Її відразу охопило вогнем. Власник смартфона отримав опіки шкіри, вогонь зачепив волосся і вії. Цей інцидент потрапив на камеру відеоспостереження.

Повідомляється, що вибухнула модель Samsung G5700. Комерційне її назву, швидше за все, Samsung Galaxy J5 Prime. Це смартфон чотирирічної давності. Samsung поки офіційно не прокоментувала ситуацію.

Запис Смартфон Samsung вибухнув в сумці власника спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Сьогодні ми вже писали про те, як смартфон Xiaomi Poco X3 вибухнув під час зарядки. Тепер ЗМІ розповіли ще про один подібний інцидент. Він трапився зі смартфоном Samsung. Тільки на цей раз пристрій лежав в сумці власника і завдало йому шкоди. У Китаї власник смартфона прогулювався зі своїм другом, коли пристрій раптово вибухнув в сумці. […]

Запис Смартфон Samsung вибухнув в сумці власника спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.