Смартфон Asus ZenFone Lite L2 з’явився на офіційному сайті із зображеннями і характеристиками

Відмінно зарекомендувавший себе індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) продовжує забезпечувати громадськість цікавими новинами з індустрії мобільних пристроїв.

Цього разу він опублікував кілька якісних зображень, а також характеристики смартфона Asus ZenFone Lite L2, який з’явився на офіційному сайті компанії.

Цей бюджетний смартфон отримав екран діагоналлю 5,5 дюйма з співвідношенням сторін 18:9, який займає 82,5% площі лицьової панелі і має яскравість 400 кд/м2. Старша версія буде оснащена однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 430, тоді як молодша отримає Snapdragon 425. Чим ще вони будуть відрізнятися, поки що незрозуміло.

Об’єм оперативної пам’яті складе 2 ГБ, в основній камері встановлений датчик зображення роздільною здатністю 13 Мп. Камера отримала систему фазового автофокусу і об’єктив з діафрагмою F/2,0. Передбачені різні режими, включаючи портретний і Night HDR. Фронтальна камера є 8-мегапіксельною.

Відмінно зарекомендувавший себе індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) продовжує забезпечувати громадськість цікавими новинами з індустрії мобільних пристроїв. Цього разу він опублікував кілька якісних зображень, а також характеристики смартфона Asus ZenFone Lite L2, який з’явився на офіційному сайті компанії. Цей бюджетний смартфон отримав екран діагоналлю 5,5 дюйма з співвідношенням сторін 18:9, який займає 82,5% площі […]