Штаб кандидата у нардепи Ноняка зупиняє агітацію через ситуацію з COVID-19 на окрузі та просить парламент перенести вибори

Виборчий штаб кандидата у народні депутати від виборчого округу №87 Михайла Ноняка прийняв рішення з понеділка призупинити будь-які зустрічі з виборцями, роздачу агітаційних матеріалів на території округу.

Як йдеться у зверненні штабу, таке рішення зумовлене складною ситуацією з поширення COVID-19 в регіоні.

“Медичні заклади переповнені, пацієнти лежать в коридорах, їдальнях та кабінетах лікарів. На Прикарпатті посилюють карантинні заходи до червоного рівня. Буде обмежене пересування, встановлені блок-пости. Зважаючи на цю ситуацію наш штаб прийняв рішення з понеділка призупинити будь-які зустрічі з виборцями, роздачу агітаційних матеріалів на території округу”,  -йдеться у зверненні.

Також кандидат закликав опонентів наслідувати його приклад та припинити відвідування церков, поїздки виборців на Буковель та в музеї, зібрання бюджетників для зустрічей з кандидатами, та інші виборчі активності.

“Ми переконані, що жоден мандат депутата Верховної Ради України не вартує людського життя, ми не маємо права наражати жителів Надвірнянщини, Богородчанщини, Яремчанщини та Отинійщини на небезпеку через політичні амбіції”, – йдеться у зверненні.

Також, закликають РНБО, ВРУ та ЦВК розглянути питання перенесення виборів з 28 березня на іншу дату у зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією, проведення виборів може погіршити і так складну ситуацію.

Нагадаємо, днями у самого Михайла Ноняка також підтвердили коронавірус.

The post Штаб кандидата у нардепи Ноняка зупиняє агітацію через ситуацію з COVID-19 на окрузі та просить парламент перенести вибори appeared first on Галицький Кореспондент.

Виборчий штаб кандидата у народні депутати від виборчого округу №87 Михайла Ноняка прийняв рішення з понеділка призупинити будь-які зустрічі з виборцями, роздачу агітаційних матеріалів на території округу. Як йдеться у зверненні штабу, таке рішення зумовлене складною ситуацією з поширення COVID-19 в регіоні. “Медичні заклади переповнені, пацієнти лежать в коридорах, їдальнях та кабінетах лікарів. На Прикарпатті

The post Штаб кандидата у нардепи Ноняка зупиняє агітацію через ситуацію з COVID-19 на окрузі та просить парламент перенести вибори appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: