Школярі Верховинщини придумали як заохочувати туристів. ВІДЕО

На Верховинщині школярі створили туристичний продукт. Таким чином вчаться і заробляти, і розвивати соціальне освітнє підприємництво у сільській місцевості, пише WestNews з посиланням на ОТБ “Галичина”.

Так, у Криворівні школярі втілили задум у туристичній сфері. Адже, в це мальовниче село Прикарпаття приїжджає чимало гостей з інших куточків України і не тільки.

Школярі місцевого ліцею пропонують відвідувачам туристичний продукт, який знайомить їх з традиціями та культурою краю.

“Я презентувала майстер-клас з виготовлення гуцульської зґарди. Це така жіноча прикраса на шию. Ми пропонуємо таку міні-зґарду на руку як оберіг чи просто прикрасу”, – розповідає школярка Літана Харук.

Реалізація такого проекту стала можливою завдяки організації “Верховина – квітка Карпат”.

Більше про це у сюжеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка виховала самостійно 17 дітей. ВІДЕО

Публікація Школярі Верховинщини придумали як заохочувати туристів. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

На Верховинщині школярі створили туристичний продукт. Таким чином вчаться і заробляти, і розвивати соціальне освітнє підприємництво у сільській місцевості, пише WestNews з посиланням на ОТБ “Галичина”. Так, у Криворівні школярі втілили задум у туристичній сфері. Адже, в це мальовниче село Прикарпаття приїжджає чимало гостей з інших куточків України і не тільки. Школярі місцевого ліцею пропонують відвідувачам туристичний продукт, який знайомить їх з традиціями та культурою краю. “Я презентувала майстер-клас з виготовлення гуцульської зґарди. Це така жіноча прикраса на шию. Ми пропонуємо таку міні-зґарду на руку як оберіг чи просто прикрасу”, – розповідає школярка Літана Харук. Реалізація такого проекту стала можливою завдяки організації “Верховина – квітка Карпат”. Більше про це у сюжеті. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка виховала самостійно 17 дітей. ВІДЕО

Публікація Школярі Верховинщини придумали як заохочувати туристів. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.