Шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз

Учені назвали шість головних ознак того, що жінка хоче сексу прямо зараз, про це пише Depo.Львів з посиланням на Рівність.

Найкращий період, коли жінка може зачати дитину – овуляція. У цей період в жіночих тілах активно коливаються рівні естрогену і прогестерону — основних статевих жіночих гормонів, які відповідальні і за сексуальну привабливість.

Шість ознак того, що зараз — той самий період, коли чоловікові найпростіше спокусити жінку.

  1. Вона червоніє. Якщо ви легко стаєте “рожевою” в присутності чоловіків, в цьому немає нічого соромного. Нове дослідження від Університету Глазго показало, що жіноча шкіра червоніє у присутності чоловіків, навіть якщо та не розглядає його в якості потенційного статевого партнера. Доктор Бенедикт Джонс говорить, що всьому виною — підвищений рівень гормону екстрадіола. Він посилено постачає кров до шкіри на обличчі, від чого дівчина може мимоволі помітно червоніти
  2. Вона говорить спокусливим голосом. Коли чоловік говорить з дівчиною в період овуляції, то у нього часто можуть “бігати мурашки по тілу”. Дослідження, опубліковане в журналі Physiology and Behavior, показало, що жіночий голос змінюється протягом усього менструального циклу. В основному змінюється його тембр. Під час овуляції електрична активність шкіри збільшується на 20%. Крім того, гормони впливають на м’які тканини гортані, горла і голосових зв’язок, як би “розм’якшують” їх. А ще регулюють в них рівень крові і води. Все це впливає на тембр голосу, який стає більш тонким і “зазиваючим”.
  3. Вона одяглася в червоне. У 2013 році журнал Psychological Science опублікував результати дослідження, в якому довів, що жінки в періоди овуляції більшою мірою схильні вибирати одяг з червоними відтінками. Це відбувається підсвідомо: вони в ці дні хочуть більше, ніж в інші, привернути увагу до себе. Зверніть увагу також на короткі спідниці та шорти, а також на одяг з глибокими вирізами. Якщо він на ній, значить, вона готова до сексу.
  4. Вона сильно потиснула вам руку. Дослідження, проведене державним університетом в Колорадо, показало, що міцне жіноче рукостискання — вірна ознака овуляції. Більше того, жінки, у яких воно увійшло в звичку, мають більше дітей. Підсвідомо природа змушує її в ці дні стискувати вам руку сильно і впевнено: це така своєрідна демонстрація нею свого здоров’я.
  5. Вона виглядає гарніше, ніж зазвичай. Дослідник Міріам Ло Сміт каже, що обличчя жінок в періоди овуляції змінюються, щоб виглядати більш привабливо. Губи стають трохи більш пухкими, щоки — трохи більш повними, а очі — трохи більш яскравими і світлими. За все це відповідає естроген, кількість якого в жіночому організмі в такі періоди помітно зростає. Проводилися також опитування, які довели, що і чоловікам більше подобаються ті жінки, у яких на момент дослідження був “потрібний” період. Хоча вони і не могли пояснити свій вибір.
  6. Вона рухається більш сексуально, ніж зазвичай. Дослідження, опубліковане в журналі Evolution & Human Behavior, показало, що стриптизерки в період овуляції під час танцю роблять на 80% рухів більше, ніж зазвичай. І на 50% менше — під час місячних. Але справа не тільки в танцях. У ці дні змінюється навіть жіноча хода. Жінки починають більше крутити сідницями!

https://sexbeztabu.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Для особливо сміливих: 5 хитрощів сексу на балконі

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

В ці дні жінки хочуть значно більше, ніж в інші, привернути до себе увагу