“Щоб не вмикала колонку”: Зарядкою від телефону, вітчим до гематом побив 5-річну дівчинку

“Щоб не вмикала колонку”: Вітчим до гематом побив 5-річну дівчинку зарядкою від телефону.

У Донецькій області в селі Берестове 22-річний вітчим побив свою пасербицю зарядним пристроєм від мобільного телефону. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

З’ясувалося, що чоловік застосував фізичну силу по відношенню до дівчинки, коли побачив, що вона включила газову колонку. Не пояснивши дитині небезпеку таких дій, п’яний вітчим схопив гумовий шнур від зарядного пристрою і не менше 10 разів ударив дівчинку по обличчю, тулубу, рукам і ногам. В результаті у 5-річної дівчинки на тілі залишилися численні садна і гематоми.

Крім того, коли вітчим протверезів і побачив на дитину сліди побоїв, то заборонив їй виходити з дому. Дівчинка не послухалася і самостійно пішла в дитсадок. На вулиці її побачили сусіди, які відвезли дитину в лікарню.

Відзначається, що в момент побиття мама дівчинки перебувала в стаціонарі з немовлятами, тому її співмешканець один залишився з 5-річною пасербицею.

Зараз чоловікові повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

“Щоб не вмикала колонку”: Вітчим до гематом побив 5-річну дівчинку зарядкою від телефону. У Донецькій області в селі Берестове 22-річний вітчим побив свою пасербицю зарядним пристроєм від мобільного телефону. Про це повідомляє прокуратура Донецької області. З’ясувалося, що чоловік застосував фізичну силу по відношенню до дівчинки, коли побачив, що вона включила газову колонку. Не пояснивши дитині небезпеку таких дій, п’яний вітчим схопив гумовий шнур від зарядного пристрою і не менше 10 разів ударив дівчинку по обличчю, тулубу, рукам і ногам. В результаті у 5-річної дівчинки на тілі залишилися численні садна і гематоми. Крім того, коли вітчим протверезів і побачив на дитину сліди побоїв, то заборонив їй виходити з дому. Дівчинка не послухалася і самостійно пішла в дитсадок. На вулиці її побачили