Щоб не притягали до відповідальності: косівських поліцейських підозрюють у хабарництві

Поліція розпочала службове розслідування щодо повідомлення про отримання хабара косівськими поліцейськими.

За повідомлення 41-річного мешканця Косова обласним главком поліції проводиться службове розслідування за вказаним фактом, інформує поліція області. 

Учора, 16 вересня, заявник повідомив, що працівники Косівського відділу поліції вимагали та отримали хабар, за не притягнення до адміністративної відповідальності водія, який ймовірно перебував в стані алкогольного сп’яніння.

“Керівництвом ГУНП в області ініційовано службове розслідування, в ході якого буде з’ясовано всі обставини справи та правомірність дій працівників поліції. У разі підтвердження інформації матеріали будуть скеровані у відповідні відомства”, – повідомляє поліція.

Нагадаємо, за спробу дати хабаря патрульним прикарпатцеві загрожує ув’язнення.

The post Щоб не притягали до відповідальності: косівських поліцейських підозрюють у хабарництві appeared first on Галицький Кореспондент.

Поліція розпочала службове розслідування щодо повідомлення про отримання хабара косівськими поліцейськими. За повідомлення 41-річного мешканця Косова обласним главком поліції проводиться службове розслідування за вказаним фактом, інформує поліція області.  Учора, 16 вересня, заявник повідомив, що працівники Косівського відділу поліції вимагали та отримали хабар, за не притягнення до адміністративної відповідальності водія, який ймовірно перебував в стані алкогольного

The post Щоб не притягали до відповідальності: косівських поліцейських підозрюють у хабарництві appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: