Шафа-купе в інтер’єрі спальні: як зробити систему зберігання частиною кімнати

Один з найважливіших – шафа-купе. Як зберегти баланс між комфортом, функціональністю і вільним простором? Відповідь одна — відповідально підійти до вибору системи зберігання. Нижче – кілька порад для тих, хто обирає шафу для спальні.

Конструкції і їх особливості

Шафи-купе перевершують конструкції зі звичайними дверцятами. Розсувна система дозволяє раціонально використовувати простір в кімнаті і не захаращувати його. Вам не доведеться думати, як поставити предмет меблювання, щоб він не закривав доступ до інших елементів. Це функціональне рішення для будь-яких інтер’єрів і різних площ. Наповнення шафи-купе дозволяє розмістити і зручно зберігати великий обсяг речей. Його можна використовувати не тільки для елементів гардероба, але також для постільної білизни, спального приладдя (ковдр і подушок), валіз, аксесуарів.

Але для початку необхідно визначитися з конструкцією:

  • пряма. Класичне рішення, яке можна поставити уздовж стіни, зайняти всю довжину або ширину кімнати. Традиційна конструкція і строгі лінії роблять його прекрасним варіантом для спальні у будь-якому стилі, а різноманітність моделей дозволяє підібрати шафу-купе з потрібними розмірами;
  • кутова. Такі системи зберігання займають незадіяне місце в кімнаті. Вони прекрасно вписуються в тісні куточки, і при скромності габаритів відрізняються відмінною місткістю.

Щоб максимально раціонально використати вільний простір в кімнаті, необхідно правильно підібрати місце під систему зберігання. Якщо в спальні є ніші, відведіть їх під установку меблевої конструкції. Ви звільните корисний простір, але при цьому організуєте містку систему зберігання.

Що всередині: наповнення шафи-купе

Наявність секцій і полиць для систематизації і зручного зберігання речей – важливий критерій вибору. Намагайтеся максимально задіяти простір, замовляйте шафи-купе до стелі. Верхні полиці можна відвести під зберігання сезонних елементів гардероба, речей, які рідко використовуються в повсякденному житті.

Центральну частину відведіть під одяг. Тут повинні бути полиці, перекладина для розміщення вішалок, ящики для зберігання аксесуарів і дрібних речей. У нижній частині системи конструкції традиційно встановлюються полки під взуття або секції іншого виду, в якому можна розмістити валізи, одяг та інші речі.

Знаходьте саме те, що потрібно

При виборі системи зберігання необхідно враховувати не тільки розміри конструкції, її дизайн і функціональність, а й якість. Шафа повинна бути створена з безпечних сертифікованих матеріалів, оснащена надійною, стійкою до навантажень фурнітурою. Такі моделі пропонує інтернет-магазин меблів «Дубок» https://www.dybok.com.ua/.

На сайті представлений великий вибір систем зберігання з першокласних матеріалів від кращих виробників («БМФ», VIP-master, MiroMark, MebelStar та ін.). Гості інтернет-магазину можуть підібрати моделі, що задовольняють їх вимогам або придбати предмети меблювання на замовлення. Дизайн, матеріали, розміри — будь-які побажання і вимоги будуть враховані. Компанія «Дубок» пропонує вигідні, комфортні умови співпраці для кожного:

  • безкоштовна доставка;
  • послуги збірки;
  • можливості кредитування;
  • знижки та акції;
  • ціни на 5% нижче, ніж у конкурентів;
  • висока швидкість виконання замовлення (близько 14 днів);
  • можливості відправлення меблів в дерев’яній обрешітці, щоб виключити ймовірність пошкоджень;
  • гарантія якості на всі товари.

Асортимент інтернет-магазину «Дубок» здатний задовольнити будь-яким вимогам і побажанням. Кожен товар — це зразок першокласної якості, відображення функціональності, ергономічності і естетичності.

Облаштування спальні — справа тонка і складна. У ній потрібно розмістити чималу кількість предметів.