Сезон полювання розпочато: на Прикарпатті зареєстрували 42 порушення

8 серпня розпочався сезон полювання на пернату дичину. Втім, не обійшовся він без порушень у перші вихідні після старту.

Інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з державною лісовою охороною, районними мисливознавцями, єгерями та представниками громадськості провели рейди у мисливських угіддях, пише поліція в Івано-Франківській області.

Їх мета – перевірка документів на право полювання, виявлення фактів незаконного зберігання, використання чи перевезення мисливської зброї, а також виявлення і вилучення із незаконного обігу зброї та попередження випадків браконьєрства.

У період з 8 по 9 серпня правоохоронці виявили 42 факти порушень, перевіривши майже три тисячі мисливців. Щодо кожного порушення поліцейські склали адміністративні матеріали. Йдеться про 2 факти згідно зі ст. 191 КУпАП (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів), 19 – за ст. 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП та 21 факт за ст. 192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) КУпАП. До перевірки залучалися 105 правоохоронців і 103 представники від громадськості.

До слова: У Галицькому парку оселився новий мешканець (відео)

The post Сезон полювання розпочато: на Прикарпатті зареєстрували 42 порушення appeared first on Галицький Кореспондент.

8 серпня розпочався сезон полювання на пернату дичину. Втім, не обійшовся він без порушень у перші вихідні після старту. Інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з державною лісовою охороною, районними мисливознавцями, єгерями та представниками громадськості провели рейди у мисливських угіддях, пише поліція в Івано-Франківській області. Їх мета

The post Сезон полювання розпочато: на Прикарпатті зареєстрували 42 порушення appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: