Село Вовчинець стане комфортнішим і безпечнішим

Цьогоріч у Вовчинці повністю завершать асфальтування і зовнішнє освітлення вулиць, продовжать влаштування тротуарів та встановлять два нові павільйони на автобусних зупинках.

Про це повідомив сільський голова Вовчинця Михайло Назар. За його словами, робіт із благоустрою вулиць залишилось небагато. А в подальшому в селі планують створити окреме мобільне комунальне підприємство, яке займатиметься експлуатацією об’єктів благоустрою та інфраструктури і доглядом за ними.

«Практично нам залишилося заасфальтувати три дороги у житловому масиві вулиці Чумака і ще невеличкий відрізок вулиці Лісової під гору. Цього року ми це зробимо, і залишиться лише питання якісної експлуатації доріг, – каже М. Назар. – Також ми вже частково виконали ямковий ремонт вулиць, які були заасфальтовані у попередні роки, і залишилось ще доробити вулицю Потічну у районі виїзду до міста з так званого «Кишлака».

Завершать цьогоріч і влаштування зовнішнього освітлення вулиць Вовчинця. «Ще не завершене освітлення частини відрізка до вул. Мельника. Але це більше технічне питання. Там залишилося буквально кілька опор. І ще одна вуличка, яка зараз не до кінця заасфальтована, – це вулиця Лісова, де попід ліс ще нема освітлення. Ми уже уклали угоду і незабаром вона теж його отримає. Фактично роботи там на кілька днів», – каже М. Назар.

Сільський голова також наголосив, що для безпеки пішоходів у Вовчинці продовжать роботи з влаштування тротуарів, а пасажирам для комфорту очікування громадського транспорту встановлять дві нові автобусні зупинки.

«Була вимога мешканців зробити тротуар на центральній дорозі, щоб діти могли безпечно ходити до школи. Торік ми це зробили. Людям це сподобалось, вони ними користуються, тож ми продовжимо роботу з влаштування тротуарів, бо це необхідна річ для безпеки і комфорту пішоходів, – каже М. Назар. – Також ми встановимо дві автобусні зупинки. Одну – на куті колишніх теплиць, біля багатоповерхівок, а другу – поруч, за поворотом у напрямку міста. Але там ще немає тротуару, тому і його ми зробимо».

Принагідно М. Назар додав, що тротуар на вулиці Чумака продовжать до вул. Шевченка, а в подальшому бічні та інші малі, не надто завантажені транспортом вулиці, планують вимощувати плиткою. «Ми підрахували, що мощення плиткою має вийти дешевше, ніж асфальтування. Його переваги очевидні. Окрім того, що дешевше, це ще й практичніше та естетичніше на вигляд, – каже сільський голова. – При потребі плитку можна демонтувати, а потім рівно вимостити знову».