Що українці планують купувати у Чорну п’ятницю

Більшість українців знають про Black Friday або Чорну п’ятницю, але новорічний розпродаж, як виявилося, вважають більш привабливим для себе. Про це свідчить жовтневе дослідження Kantar online Track.

Про це повідомляє дослідження .

Про Чорну п’ятницю знають 87% опитаних співвітчизників. Про зимовий розпродаж – 57%, про різдвяний – 45%.

У Чорну п’ятницю запланували скупитися лише 64% опитаних українців. А от перед Різдвом – 66%, 71% планують придбати товари на новорічному розпродажі.

А 37% респондентів взагалі не вірять у знижки у Чорну п’ятницю, тим часом 52% опитаних від числа тих, хто збирається витратитись у Чорну п’ятницю, сподіваються купити товари з добрими знижками. 

Що купуватимуть 

  • одяг – 42%,
  • побутову техніку – 34%,
  • взуття – 30%,
  • смартфоны – 28%,
  • подарунки – 23%,
  • товари для дому – 23%,
  • косметику і духи – 22%.

Покупки до Чорної п’ятниці найчастіше здійснює молодь. Так, 62% опитаних у віці 18-29 років відповіли, що зазвичай купують товари під час цього розпродажу.

Близько половини опитаних – 48% – збираються витратити на покупки до трьох тисяч гривень.

Запис Що українці планують купувати у Чорну п’ятницю спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Більшість українців знають про Black Friday або Чорну п’ятницю, але новорічний розпродаж, як виявилося, вважають більш привабливим для себе. Про це свідчить жовтневе дослідження Kantar online Track. Про це повідомляє дослідження . Про Чорну п’ятницю знають 87% опитаних співвітчизників. Про зимовий розпродаж – 57%, про різдвяний – 45%. У Чорну п’ятницю запланували скупитися лише 64% опитаних українців. А от перед […]

Запис Що українці планують купувати у Чорну п’ятницю спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.