Samsung змінює стратегію, щоб продати десятки мільйонів Galaxy S22

Останнім часом продажі серії Samsung Galaxy S не виправдовують очікувань виробника. Проте в Samsung сподіваються, що ринкові показники серії Galaxy S22 будуть кращими.

Південнокорейська компанія очікує, що наступного року її частка на світовому ринку смартфонів сягне майже 22%. У прогнозі також йдеться, що Samsung очікує збільшення кількості смартфонів у світі до 1,52 мільярда. Наступного року компанія продасть 390 мільйонів мобільних телефонів, з яких 33 мільйони припадуть на долю Galaxy S22.

Мета Samsung – продати 14 мільйонів Galaxy S22, 8 мільйонів Galaxy S22+ та 11 мільйонів Galaxy S22 Ultra. Що стосується серії Galaxy A, компанія розраховує продати 267 мільйонів Galaxy A23 та Galaxy A33. Крім того, виробник також сподівається реалізувати 92 мільйони Galaxy A53 та Galaxy A73.

Перед запуском серії Galaxy S22 компанія змінює свою стратегію. Повідомляється, що Samsung планує покращити свою маркетингову кампанію та зосередитися на наданні більшої кількості кольорів та функцій за тією ж ціною, щоб збільшити продажі.

Запис Samsung змінює стратегію, щоб продати десятки мільйонів Galaxy S22 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Останнім часом продажі серії Samsung Galaxy S не виправдовують очікувань виробника. Проте в Samsung сподіваються, що ринкові показники серії Galaxy S22 будуть кращими. Південнокорейська компанія очікує, що наступного року її частка на світовому ринку смартфонів сягне майже 22%. У прогнозі також йдеться, що Samsung очікує збільшення кількості смартфонів у світі до 1,52 мільярда. Наступного року компанія продасть 390 […]

Запис Samsung змінює стратегію, щоб продати десятки мільйонів Galaxy S22 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.