Samsung урізала функції годинника Watch 4 на всіх смартфонах, крім Galaxy

На минулій презентації Unpacked компанія Samsung представила безліч новинок. У їх числі опинилися і смарт-годинник лінійки Galaxy Watch 4. І ось, через якийсь час, з’ясувалося, що пристрій працює в «урізаному» режимі на всіх смартфонах, крім самсунговских.

Так, хоч годинник і отримали ряд датчиків і сенсорів, пов’язаних з відстеженням здоров’я, не всі з них будуть працювати в разі, якщо у вас не смартфон лінійки Galaxy, повідомляє Android Authority.

Наприклад, до «недоступним за межами екосистеми Samsung» відноситься функція відстеження ЕКГ. Також користувачі сторонніх Android-смартфонів позбудуться можливості вимірювати артеріальний тиск за допомогою годинника.

Але варто зазначити, що багато залишається доступним всім бажаючим. Так, визначати склад тіла (в тому числі і базальну швидкість метаболізму, відсоток жиру в організмі і т.д) можна не будучи власником телефону від Samsung.

Запис Samsung урізала функції годинника Watch 4 на всіх смартфонах, крім Galaxy спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На минулій презентації Unpacked компанія Samsung представила безліч новинок. У їх числі опинилися і смарт-годинник лінійки Galaxy Watch 4. І ось, через якийсь час, з’ясувалося, що пристрій працює в «урізаному» режимі на всіх смартфонах, крім самсунговских. Так, хоч годинник і отримали ряд датчиків і сенсорів, пов’язаних з відстеженням здоров’я, не всі з них будуть працювати […]

Запис Samsung урізала функції годинника Watch 4 на всіх смартфонах, крім Galaxy спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.