Samsung стане єдиним постачальником 120 Гц дисплеїв для iPhone 13

У мережі з’явилася інформація про цікаве партнерство Apple і Samsung. Виявилося, що корейський ТехноГігант і конкурент компанії Тіма Кука на ринку смартфонів стане єдиним постачальником 120 Гц дисплеїв для прийдешніх iPhone 13.

За даними видання The Elec, технологію Pro-motion отримають лише старші версії майбутнього флагмана Apple – iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Завдяки їй, анімації і управління пристроями повинні стати ще більш плавними – на рівні iPad Pro.

Також повідомляється, що незважаючи на збільшення частоти оновлення екрану, нові iPhone будуть тримати заряд приблизно на тому ж рівні, що і раніше.

Вихід нового покоління флагманів Apple очікується восени 2021 року. Судячи з останніх даних, буде представлено чотири моделі смартфона: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max.

Запис Samsung стане єдиним постачальником 120 Гц дисплеїв для iPhone 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явилася інформація про цікаве партнерство Apple і Samsung. Виявилося, що корейський ТехноГігант і конкурент компанії Тіма Кука на ринку смартфонів стане єдиним постачальником 120 Гц дисплеїв для прийдешніх iPhone 13. За даними видання The Elec, технологію Pro-motion отримають лише старші версії майбутнього флагмана Apple – iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. […]

Запис Samsung стане єдиним постачальником 120 Гц дисплеїв для iPhone 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.