Samsung Galaxy S21 витримав 12 днів під водою і це не межа

Автор YouTube-каналу Photo Owl Time Lapse провів тест нового флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 на водонепроникність і занурив його в воду на 12 днів.

Блогер запустив стрім на YouTube, де можна в реальному часі стежити за цим експериментом.

В описі до відео є примітки, в яких йдеться про те, що функція визначення вологості включена, а екран через деякий час під водою почав функціонувати належним чином. Найбільше постраждали динаміки – тепер вони відтворюють невиразні звуки. Крім того, смартфон весь час заряджається від бездротового зарядного пристрою, прикріпленого до скла акваріума.

Варто відзначити, що стандарт вологозахисту IP68 допускає занурення на глибину до 1,5 м на 30 хвилин, а в ролику смартфон занурений на глибину 50 см, але при цьому він знаходиться під водою набагато довше допустимого часу.

Запис Samsung Galaxy S21 витримав 12 днів під водою і це не межа спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Автор YouTube-каналу Photo Owl Time Lapse провів тест нового флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 на водонепроникність і занурив його в воду на 12 днів. Блогер запустив стрім на YouTube, де можна в реальному часі стежити за цим експериментом. https://youtu.be/wHtBZlt1hyY В описі до відео є примітки, в яких йдеться про те, що функція визначення вологості включена, […]

Запис Samsung Galaxy S21 витримав 12 днів під водою і це не межа спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.