Samsung Galaxy F22 стане найдоступнішим смартфоном лінійки

Як повідомляє SamMobile, лінійка Samsung Galaxy F збирається отримати нову модель, яка буде ставитися до бюджетної категорії. Імовірно, наступна модель буде випущена під назвою Samsung Galaxy F22.

За словами інсайдера з Twitter з ніком _the_tech_guy, південнокорейський виробник працює над смартфоном Galaxy F22, який проходить під модельним номером SM-E225F. Цю інформацію пізніше підтвердив ресурс SamMobile, який також повідомляє, що смартфон може бути заснований на ще неанонсовані Galaxy A22.

Очікується, що Galaxy A22 вийде в варіантах з підтримкою 4G і 5G, при цьому старша версія з підтримкою мереж п’ятого покоління повинна бути побудована на базі однокристальної системи MediaTek Dimensity 700.

Samsung Galaxy F22 повинен бути заснований на молодшій версії Galaxy A22 з підтримкою 4G, про яку нічого не відомо. Імовірно, смартфони отримають більшу батарею, яка стала звичайним явищем для багатьох бюджетних телефонів Samsung.

Запис Samsung Galaxy F22 стане найдоступнішим смартфоном лінійки спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Як повідомляє SamMobile, лінійка Samsung Galaxy F збирається отримати нову модель, яка буде ставитися до бюджетної категорії. Імовірно, наступна модель буде випущена під назвою Samsung Galaxy F22. За словами інсайдера з Twitter з ніком _the_tech_guy, південнокорейський виробник працює над смартфоном Galaxy F22, який проходить під модельним номером SM-E225F. Цю інформацію пізніше підтвердив ресурс SamMobile, який також повідомляє, […]

Запис Samsung Galaxy F22 стане найдоступнішим смартфоном лінійки спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.