Samsung Galaxy Buds Live отримали дві корисні функції Galaxy Buds Pro

Компанія Samsung випустила оновлення для бездротових навушників Galaxy Buds Live з функціями регулювання балансу звуку і автоматичного перемикання між пристроями, які раніше були доступні тільки власникам Galaxy Buds Pro.

Прошивка R180XXU0AUB5 додає функцію слухового апарату, яку Samsung також називає функцією поліпшення слуху. Тепер користувачі Galaxy Buds Live можуть регулювати баланс звуку L / R для навушників.

Автоматичне перемикання дозволяє легко перемикатися між сумісними смартфонами Samsung і планшетами з One UI 3.1. Наприклад, якщо ви дивитеся Netflix на Galaxy Tab S7 з підключеними навушниками, а на Galaxy S21 надійде дзвінок, гарнітура автоматично переключиться на смартфон і повернеться назад до планшета після завершення виклику. Така ж функція є в AirPods.

Нарешті, в налаштування Bluetooth додано меню управління Buds. Це дозволяє налаштовувати навушники в меню підключення, а не в додатку Galaxy Wearable.

Запис Samsung Galaxy Buds Live отримали дві корисні функції Galaxy Buds Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Samsung випустила оновлення для бездротових навушників Galaxy Buds Live з функціями регулювання балансу звуку і автоматичного перемикання між пристроями, які раніше були доступні тільки власникам Galaxy Buds Pro. Прошивка R180XXU0AUB5 додає функцію слухового апарату, яку Samsung також називає функцією поліпшення слуху. Тепер користувачі Galaxy Buds Live можуть регулювати баланс звуку L / R для навушників. […]

Запис Samsung Galaxy Buds Live отримали дві корисні функції Galaxy Buds Pro спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.