Сьогодні в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відбулось відкриття відділення екстреної медичної допомоги (фото)

Вартість будівництва сягала понад 16 мільйонів гривень.

У новому відділенні встановлено систему вентиляції та кондиціонування, систему водопостачання та каналізації, влаштовано перекриття даху. Також проведено внутрішні опоряджувальні роботи, встановлено бокс для автотранспорту, утеплено фасад та проведено благоустрій навколишньої території. Всі роботи виконано на високому рівні.

За кошти державного бюджету лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат.

Оновлення медичних закладів – важливе завдання, яке ставить Президент України перед нами. Адже люди мають отримувати якісні медпослуги. А для висококваліфікованого медичного персоналу потрібні комфортні умови, щоб вчасно та професійно допомагати пацієнтам, – йдеться на сторінці голови Івано-Франківської ОДА.

Президентська програма “Велике будівництво” робить великий внесок у розвиток медицини на Прикарпатті. Це далеко не перша лікарня, в якій вже відбулись позитивні зміни, і роботи надалі будуть продовжуватись.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Вартість будівництва сягала понад 16 мільйонів гривень. У новому відділенні встановлено систему вентиляції та кондиціонування, систему водопостачання та каналізації, влаштовано перекриття даху. Також проведено внутрішні опоряджувальні роботи, встановлено бокс для автотранспорту, утеплено фасад та проведено благоустрій навколишньої території. Всі роботи виконано на високому рівні. За кошти державного бюджету лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат. Оновлення медичних […]