Рятувальники ліквідовували наслідки негоди на Прикарпатті

 

7 травня пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС в області 12 разів проводились заходи з відкачування води з підтоплених територій та надання допомоги населенню.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Рятувальники відкачували воду у селах Ямниця та Старий Лисець Тисменицького району, у місті Косів на вулицях Франка та Довбуша, в урочищі Дем’янів лаз та у селі Крихівці Івано-Франківської МР, у місті Калуш та селищі Богородчани.

З 19:00 у зв'язку з підйомом рівня води в річці Ворона виставлено рятувальні пости в місцях переливу води через автомобільні дороги в селі Слобідка в напрямку села Чорнолізці перелив протяжністю близько 100 м. глибиною до 50 см. (залучено1 одиницю техніки та 2 чоловік Тисменицького РВ Управління ДСНС) та в селі Підпечари  перелив протяжністю близько 10 м. глибиною до 10 см. (залучено 1 одиницю техніки та 3 чоловік ПАТ «Тисменицягаз» та Тисменицького РВ Управління ДСНС). Станом на 06:00  місцеве населення за допомогою до підрозділів Управління ДСНС не зверталось.

8 травня у селі Слобідка Тисменицького району станом на 07:30 рятувальним постом Управління ДСНС через водну перешкоду перевезено 15 осіб, з них 1 дитину.

 
Дополнительно: