Рятівник правдолюбів чи жах брехунів: як та за скільки франківців перевіряють на детекторі брехні. ВІДЕО

У квітні 2017 року в Івано-Франківську з’явився рятівний пристрій для правдолюбів та нічний жах для брехунів – детектор брехні.

Наразі це єдиний поліграф у місті і за послугами до експерта-поліграфолога Романа Микитчука звертається шість-вісім клієнтів у місяць. Тестування на такому приладі проводиться тільки за згодою людини. Все відбувається за певною схемою. Спочатку – бесіда з поліграфологом. Йому потрібно дізнатися мету тесту, розпитати про стан здоров’я, мотиви і плани людини. Потім – короткий інструктаж про те, як працює прилад і як проходить перевірка.

WestNews вирішив перевірити “на власній шкірі”, що це за пристрій, як він працює і чи взагалі можна його обманути?

Детальніше у відеосюжеті від WN:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Традиції та обряди: відомі зірки одягнули традиційні весільні костюми Прикарпаття. ФОТО

The post Рятівник правдолюбів чи жах брехунів: як та за скільки франківців перевіряють на детекторі брехні. ВІДЕО appeared first on WestNews.com.ua.

У квітні 2017 року в Івано-Франківську з’явився рятівний пристрій для правдолюбів та нічний жах для брехунів – детектор брехні. Наразі це єдиний поліграф у місті і за послугами до експерта-поліграфолога Романа Микитчука звертається шість-вісім клієнтів у місяць. Тестування на такому приладі проводиться тільки за згодою людини. Все відбувається за певною схемою. Спочатку – бесіда з поліграфологом. […]

The post Рятівник правдолюбів чи жах брехунів: як та за скільки франківців перевіряють на детекторі брехні. ВІДЕО appeared first on WestNews.com.ua.