Руслан Марцінків: Івано-Франківськ має велику місію(відео)

23 серпня з нагоди 30-річчя Незалежності України в Івано-Франківську провели урочисту сесію міської ради.

На сесії присутні депутати цього скликань, а й попередніх років, міські голови Івано-Франківська, військовослужбовці, почесні громадяни міста, духовенство.

У зал урочисто внесли український прапор.

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Руслан Марцінків.

“Вітаю з Днем українського прапора і Днес відновлення української держави. Хочу подякувати всім, хто за ці 30 років доклав зусиль, щоб Україна відбулася і була збережена… Найбільша цінність для нас, що ми зробили за ці 30 років – це те, що зберегли українську державу. Ми її не завжди оцінюємо, як належне, але вона була, є і буде. 30 років – це ціле покоління”, – наголосив міський голова.

Очільник міста відзначив, що Івано-Франківськ завжди був локомотивом змін у нашій державі.

“Франківськ має велику місію – бути хрестоносцем, бо це християнське місто. можливо, це комусь не подобається. Але це місія міста, місія Галичини – нести нашу християнську ідею… Саме Івано-Франківськ – це українське місто”, – відзначив мер.

Опісля відзнаками міського голови нагородили учасників бойових дій на війні. Та вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали життя за незалежність.

“Для українця найбільше свято – день відновлення Української державності. Чому я так кажу? Бо ми не повинні відкинути покоління які проголошували Українську Народну Республіку, Західно-Українську Народну Республіку, Акт про відновлення Української державності. У цей день будьмо єдині, не шукаймо ганджі одне в одному, а шукаймо позитив, аби будувати державу і буди прикладом для України в державовторенні”, – додав Руслан Марцінків.

Читайте також:  В Івано-Франківську урочисто підняли державний прапор (фото)

The post Руслан Марцінків: Івано-Франківськ має велику місію(відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

23 серпня з нагоди 30-річчя Незалежності України в Івано-Франківську провели урочисту сесію міської ради. На сесії присутні депутати цього скликань, а й попередніх років, міські голови Івано-Франківська, військовослужбовці, почесні громадяни міста, духовенство. У зал урочисто внесли український прапор. Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Руслан Марцінків. “Вітаю з Днем українського прапора і Днес

The post Руслан Марцінків: Івано-Франківськ має велику місію(відео) appeared first on Галицький Кореспондент.