Розпочато позапланову перевірку об’єкту будівництва на вулиці Короля Данила в Івано-Франківську

 

Управління ДАБК розпочало позапланову перевірку об'єкту будівництва на вулиці Короля Данила, 11а – повідомляють на Офіційному сайті міста Івано-Франківська.

 

29.08.2019 року до Управління державного архітектурно-будівельного контролю виконкому Івано-Франківської міськради надійшло звернення від мешканця вулиці Короля Данила, 11а, щодо здійснення перевірки на об’єкті будівництва за вищевказаною адресою. Згідно ЗУ «Про розгляд звернення громадян», звернення розглядають протягом місяця. Відповідно до абз.8 п.7 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2011 № 553, Управлінням ДАБК видано наказ № 227 від 11.09.2019 на проведення позапланової перевірки.

На підставі наказу видано направлення для здійснення позапланової перевірки щодо дотримання суб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил на об’єкті «Реконструкція майнового комплексу котельні (нежитлова будівля колишнього ЦТП) під багатоквартирний житловий будинок з закладами громадського призначення», м. Івано-Франківськ, вул. Короля Данила, 11а». Виїзд інспектора на об’єкт мав бути здійснений у термін до 29.09.2019.

17 вересня, мешканці вулиці Короля Данила, 11а, вийшли на пікет до міської ради. Під час зустрічі із першим заступником міського голови Миколою Вітенком було вирішено здійснити комісійний виїзд на об'єкт. До складу комісії увійшли представники департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, департаменту комунальних ресурсів, управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності, управління державного архітектурно-будівельного контролю, АТ «Прикарпаттяобленерго» та ПАТ «Івано-Франківськгаз». Т.в.о начальника Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Олега Семків зазначив, що представники держархбудконтролю виїхали на цей захід вже як на позапланову перевірку. Основні питання людей стосувалися газової труби, яка проходить через будмайданчик, організації під'єднання до електричних мереж, незадовільного стану огорожі будівельного майданчику, знищення благоустрою двору будівельною технікою.

«За словами представників ПАТ «Івано-Франківськгаз», видані технічні умови забудовником не порушені і загрози безпеці немає. За інформацією представників обленерго, видані технічні умови виконуються. З огляду на проект організації будівництва і на огородження будмайданчика, візуально було встановлено, що забудовник «зайшов» на територію дитячого майданчика, – розповідає Олег Семків. – Крім того, саме огородження перебуває в незадовільному стані, наскрізно видно цвяхи. І підтверджуються слова мешканців, що воно несе небезпеку для дітей. Забудовника зобов'язано у найкоротший термін привести огородження будівельного майданчика у відповідності до проекту організації будівництва та надати до управління ДАБК проектну документацію будівництва у повному обсязі. На цей час під'їзд техніки передбачається не через двір, а з вулиці Короля Данила. Після завершення будівельних робіт забудовник зобов’язується відновити та покращити благоустрій біля об’єкту будівництва. Позапланова перевірка управління держархбудконтролю триває».
Дополнительно: