Розкрито терміни виходу довгоочікуваної GTA VI

GTA V – остання на сьогоднішній день частина легендарної серії ігор. З дня її виходу на Xbox 360 і PlayStation 3 пройшло майже 8 років. Це призвело до того, що по мережі ходить безліч чуток про наступний тайтл в серії – GTA VI.

Так, наприклад, інсайдер під ніком ViewerAnon заявив , що гра не з’явиться ні в 2021, ні в 2022 роках. Варто відзначити, що раніше цей же інформатор видавав вкрай точну інформацію про майбутні фільмах DC і Star Wars, заслуживши тим самим високий рівень довіри.

За словами інтернет-джерела, ще в минулому році Rockstar в своїх внутрішніх документах «запланувала випустити гру в кінці 2023 року». А це означає, що вихід GTA VI відбудеться не раніше, ніж через півтора року.

Що цікаво, це не скасовує того факту, що гру можуть хоча б анонсувати або на E3 2021, або на The Game Awards 2021, яка пройде в кінці року.

Запис Розкрито терміни виходу довгоочікуваної GTA VI спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

GTA V – остання на сьогоднішній день частина легендарної серії ігор. З дня її виходу на Xbox 360 і PlayStation 3 пройшло майже 8 років. Це призвело до того, що по мережі ходить безліч чуток про наступний тайтл в серії – GTA VI. Так, наприклад, інсайдер під ніком ViewerAnon заявив , що гра не з’явиться […]

Запис Розкрито терміни виходу довгоочікуваної GTA VI спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.