Розкрито невідома функція iOS 15

В iOS 15 з’явилася можливість записувати короткі ролики в іграх за допомогою геймпадов для PlayStation 5 і Xbox Series X / S. Про це повідомляє  BAGNET з посиланням на видання MacRumors.

Журналісти видання звернули увагу, що після виходу нових операційних систем від Apple геймпади для приставок від Sony і Microsoft отримали нові функції. При натисканні на кнопку “Поділитися” або “Створити” (Share або Create) в іграх на iPhone пристрій запише короткий ролик з екрану. Максимальна тривалість відео становить 15 секунд.

Подібна функція доступна на інших пристроях Apple – планшетах iPad і комп’ютерах Mac. Вона з’явилася з виходом iPadOS 15 і macOS Monterey відповідно. В описі розкритою можливості на сайті компанії уточнюється, що вона вдає із себе “відмінний спосіб дозволити геймерам відобразити велику битву з босом, приголомшливий комбо-хід чи грандіозний провал”. Автори помітили, що раніше функція була невідома, на презентації Apple увагу їй не приділили.

Пристрої Apple підтримують контролери для приставок від Sony і Microsoft. З недавнього часу в американському інтернет-магазині компанії з’явився геймпад DualSense, його вартість становить 70 доларів.

Запис Розкрито невідома функція iOS 15 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

В iOS 15 з’явилася можливість записувати короткі ролики в іграх за допомогою геймпадов для PlayStation 5 і Xbox Series X / S. Про це повідомляє  BAGNET з посиланням на видання MacRumors. Журналісти видання звернули увагу, що після виходу нових операційних систем від Apple геймпади для приставок від Sony і Microsoft отримали нові функції. При натисканні на кнопку “Поділитися” або […]

Запис Розкрито невідома функція iOS 15 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.