Розкрито найпопулярніші серед геймерів відеокарти

Steam опублікував березневу статистику по «залізу», використовуваному геймерами. Завдяки цьому стали відомі найпопулярніші серед користувачів відеокарти. І тут є кілька сюрпризів.

Незважаючи на дефіцит, модель GeForce RTX 3070 виявилася найпопулярнішою серед геймерів Steam. Приріст склав 0,17% протягом місяця. Друге і третє місце за популярністю віддали графічним процесорам GTX 1650 і 1650 Ti, які набрали 0,15% та 0,13%.

З статистики можна зробити висновок, що жоден з графічних процесорів Navi 2x не потрапив в топ-10, топ-20 або топ-30. Це вказує на майже повну відсутність продуктів AMD на ринку високопродуктивних відеокарт.

Зате по частині процесорів AMD показала приріст.

Запис Розкрито найпопулярніші серед геймерів відеокарти спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Steam опублікував березневу статистику по «залізу», використовуваному геймерами. Завдяки цьому стали відомі найпопулярніші серед користувачів відеокарти. І тут є кілька сюрпризів. Незважаючи на дефіцит, модель GeForce RTX 3070 виявилася найпопулярнішою серед геймерів Steam. Приріст склав 0,17% протягом місяця. Друге і третє місце за популярністю віддали графічним процесорам GTX 1650 і 1650 Ti, які набрали 0,15% […]

Запис Розкрито найпопулярніші серед геймерів відеокарти спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.